"Genel" kaydındaki makaleler görüntüleniyor

CORECA SANAYİ DOLAP SERVİS 0212 515 15 92

Mar 1, 2017   //   Yazar: yonetici   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

Coreca sanayi dolap servisi olarak coreca ve benzeri markaların özel servis hizmeti vermekteyiz.Servisimiz Esenler coreca sanayi dolap servisi,Bağcılar coreca sanayi dolap servisi,Halkalı coreca sanayi dolap servisi,yenibosna coreca sanayi dolap servisi,Bahçelievler coreca sanayi dolap servisi,Ataköy coreca sanayi dolap servisi,ikitelli coreca sanayi dolap servisi,Bakırköy coreca sanayi dolap servisi olarakda bu bölgelere tamir hizmeti sunmaktadır.Bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

TEZGAH ALTI DOLAP TAMİR SERVİSİ 212 515 15 92

Şub 5, 2016   //   Yazar: yonetici   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

TEZGAH ALTI BUZDOLABI SERVİSİ

Tezgahaltı buzdolabı servisimiz Sanayi dolap tamir hizmeti vermektedir.Genellikle iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz tezgalaltı dolabı,meşrubat dolabı,şişe soğutucular,kola dolabı,çiğ köfte dolabı,peynir dolabı,pasta dolabı,kafe dolabı,lokanta dolabı,tatlı dolabı sanayi su sebilleri için tamir hizmeti veren firmamız sizlere aynı gün içerisinde hizmet sunmaktadır.

tezgahaltı buzdolabı servisi

SERVİS HİZMETİ VERDĞİMİZ BÖLGELER;

İstanbul,Bağcılar,Güneşli,Yenibosna,Bahçelievler,Güngören,Topkapı,Zeytinburnu,Başakşehir,İkitelli,Florya,Yeşilköy,Bakırköy,Sefaköy,Halkalı,Atakent,Yüzyıl bölgeleridir.

Servisimizdeki ticari dolap ustalarımız alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.Bizlere sitemizdeki TELEFON numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

FLORYA DOLAP TAMİRİ 0212 515 15 92

Oca 24, 2016   //   Yazar: yonetici   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

FLORYA SANAYİ DOLAP SERVİSİ

Florya Sanayi buzdolabı,ticari dolaplar,peynir dolabı,kahvaltılık buzdolabı,meşrubat dolabı,şişe soğutucu dolapları,meze dolapları,kafe dolapları,pasta dolapları,tatlı dolapları,çiğköfte dolapları teknik servisi olarak sizlere Bakırköy,Şenlikköy,Basınköy,Yeşilköy bölgesinde buzdolabı arızaları için tamir olanakları sunmaktayız

.

BAKIRKÖY BÖLGESİNDE SANAYİ DOLAP TAMİR HİZMETİ VERDİĞİMİZ ÜRÜNLER

BAKIRKÖY ARÇELİK SERVİS ÇAĞRI 515 15 92

Oca 14, 2016   //   Yazar: yonetici   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

ARÇELİK BAKIRKÖY SERVİS

Arçelik Bakırköy teknik servisi olarak sizlere Bakırköy bölgesinde alanında yetkili elemanlarımızla Arçelik beyaz eşya arızaları için tamir olanakları sunmaktayız

.

BAKIRKÖY BÖLGESİNDE BEKO ARÇELİK TAMİR HİZMETİ VERDİĞİMİZ ARÇELİK BEYAZ EŞYALARI

  • Bakırköy Arçelik buzdolabı servisi
  • Bakırkoy Arçelik çamaşır makinesi servisi
  • Bakirkoy Arçelik bulaşık makine servisi
  • Bakırköy Arçelik kurutma makine servisi
  • Bakırköy Arçelik beyaz eşya tamir servisi

Bakırköy arçelik servisi,Bakırköy arçelik servis,arçelik Bakırköy servis,arçelik Bakırköy servisi,zuhuratbaba arçelik,zeytinlik arçelik servisi,Bakırköy arçelik servisi telefonu,Bakırköy arçelik servisi telefon numarası,bakırköy arçelik servisi,florya şenlikköy arçelik servisi,Bakırköy yeşilköy arçelik servisi,Bakırköydeki arçelik servis

Daha fazla bilgi için http://arcelikbuzdolabiservisi.net/bakirkoy-arcelik-servis.html adresini ziyaret edebilirsiniz

ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNASI SERVİSİ 0212 436 6 436 TEKNİK

Eki 14, 2013   //   Yazar: yonetici   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNASI TEKNİK SERVİSİ

Arçelik Çamaşır Makinası Servisi olarak Evlerinizin vazgecilmez temel beyaz eşyalarından olan arçelik çamaşır makinalarınızın özel teknik tamir servis hizmeti sunuyoruz.Arızalı Problemli çamaşır makinalarınızda problem yasıyorsanız yapmanız gereken tek sey bızleri aramak yada bilgi almak dilersenız arıza kaydı bırakmaktır.

Arçelik Çamaşır Makinalarınızdaki arızaları görmezden gelmeyın aksi taktirde arıza daha büyüyerek maddı acıdan sızlerı sıkıntıya sokabilir.

Genel Arçelik Çamaşır Makinalarında Gözüken Problemler :

Arçelik Çamaşır Makinası Elektrik Gelmemesi
Arçelik Çamaşır Makinası Su tahliye yapmaması(su boşaltmaması)
Arçelik Çamaşır Makinası Ön yıkama lambası Yanıp Sönmesi
Arçelik Çamaşır Makinası Kazan Dönmemesi
Arçelik Çamaşır makinası Çalışmaması
Arçelik Çamaşır Makinası Su almaması

Arçelik Çamaşır makinaları için hizmet verdiğimiz semtler:

Ataköy,Halkalı,İkitelli,Atakent,Bağcılar,Bayrampaşa,Bahçelievler,Beşyüzevler,Bakırköy,Başakşehir,Beyoğlu,Şirinevler,Fatih,Florya,Küçükçekmece,Gaziosmanpaşa,Güngören,Merter,Sultangazi,Sefaköy,Eyüp,Şişli,Yenibosna,Yeşilköy,Zeytinburnu,Tozkoparan,Güneşli,Etaplar.toki

Bizlere Ulaşmak için Sitemizde bulunan iletişim numaramızdan bizleri arayabilirsiniz.

WHİRLPOOL BUZDOLABI SERVİSİ 0212 436 6 436 TEKNİK SERVİS

Eyl 21, 2013   //   Yazar: yonetici   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

WHİRLPOOL BUZDOLABI TEKNİK SERVİS

WHİRLPOOL BUZDOLABI SERVİSLERİ

Whirlpool Buzdolabı Servisi olarak sizlere İstanbul avrupa yakası geneline teknik servis hizmeti sunmaktayız.Buzdolapları her evin temel eşyaları arasında yer alan ürünler arasında yer almaktadır. Durum böyle olunca da bu sektör üzerine birçok beyaz eşya üreticisi firma yatırımlar yapmaktadır. Ancak bunların yanı sıra farklı birçok marka da kendisini göstermek için çalışmaktadır. Whirlpool da bunlardan birisi olarak dikkat çekmektedir. Beyaz eşya sektöründe yer edinmeye çalışan, kaliteli, dayanıklı ve tasarruflu ürünleriyle dikkat çeken bir marka olma özelliği taşıyan Whirlpool, bunların yanı sıra aynı zamanda servis hizmetiyle beğeni toplamaktadır. Birçok noktada bulunan Whirlpool buzdolabı servisi de bunun göstergelerinden birisi olmaktadır.

 Haftanın 7 günü ve 24 saati kesintisiz olarak hizmet veren Whirlpool buzdolabı servisi, beyaz eşya ve buzdolabı sektöründe yeni olmanın getirdiği eksikliklerden etkilenmeden işini en iyi şekilde yaparak Whirlpool kullanıcılarını daima memnun etmek için çalışmaktadır. Whirlpool buzdolabı servisi diğer marka ve modeldeki buzdolapları konusunda da isteyen herkese anında yardımcı olabilmektedir. Bu özelliği sayesinde genel anlamda kaliteli hizmetler sunabilmektedir.

halkalı,ikitelli,atakent,ataköy,bahçelievler,beşyüzevler,bakırköy,başakşehir,bayrampaşa,beyoğlu,eyüp,fatih,florya,gaziosmanpaşa,güngören,küçükçekmece,merter,sultangazi,sefaköy,şirinevler,şişli,yenibosna,yeşilköy,zeytinburnu,tozkoparan