ÇAMAŞIR MAKİNASI SERVİSİ 0212 436 6 436 TEKNİK SERVİS

Çamaşır Makinası Servisi olarak Arçelik ve diğer marka çamaşır makinaları Beyaz eşya kategorisinde Buzdolabı,Bulaşık Makinesi,Fırın,kombi,kurutma makinası cihazlarınızın problemleri ile ilgili arayacağınız yer olan servisimize arıza başvurusu yapabilir kayıt yazdırabilirsiniz.

Yaşadığınız problemlerle ilgili ilk önce “ürün kitapçığında” olası sorunlarla ilgili kısımdan yardım alınız.Şayet Çamalır makinanızda yada herhangi beyaz eşyanızda cihazınızın sorunu teknik veya sizden kaynaklanan sorun ise bizleri telefon numaralarımızı arayıp şikayetinizi bildiriniz.

Sorununuzu bildirdikten sonra Teknik Servis elemanlarımız sizleri arayıp sorun hakkında bilgi edinip gerekli olası yedek parçaları temiz ederek sorunlarınız için anında müdahale etmektedır.

Çamaşır makinası servisimiz profesyonel elemanlarımızla sizlerin takdirini kazanarak geniş bir referans çevresi oluşturmuştur.

Servisimiz %100 Müşteri taktiri ve Güvenilir Teknik tamir Servis sloganını vizyon amac edınmıs olup bundan hareketle sizlere hizmet sunmaktayız.
Web sitemizde bulunan telefon numaramizi arayarak çamaşır makinalarınızın problemleri için bizleri arayarak problemlerinizi bildirebilirsiniz.

Servis Bölgelerimiz;

Küçükçekmece-Bağcılar-Güneşli-Şenlikköy-Yeşilköy-Halkalı-Sefaköy-İkitelli-Bahçelievler-Yenibosna-Çobançeşme-Soğanlı-Bakırköy-Florya-Güngören-Başakşehir-Kayaşehir-Sultangazi-Merter-Tozkoparan-Bayrampaşa-Esenler